Ahoj, jmenuji se Albert

A tak jsem se rozhodl stát „bloggerem“, ačkoliv vůbec nevím, co to je. I toto je však jen „důsledek“ toho, co se mnou orgány státu Česká republika provedly během posledních 18-i let.
Kdokoliv toto bude číst, nechť si je vědom faktu, že jsem státem stigmatizovaná osoba – odsouzený vrahoun, za vraždu, která se stala v Praze dne 13.10.2000, v době, kdy jsem byl prokazatelně v Třebíči. Tedy, ačkoliv mne orgány státu neustále osočují, NEJSEM VRAH !!Tímto jsem musel začít, aby kdokoliv, kdo bude chtít číst, věděl, kdo je autorem těchto textů. Bude mi ctí, když budou mé názory, které nejsou tzv. „mainstreamové“, předmětem diskusí, a verbálních sporů, především s lidmi, kteří, chca nechca, žijí v Matrixu, vytvořeném zde za posledních 30 let.

Kdo je tedy vlastně Albert Žirovnický? Míč vyhozený do vzduchu. Chlap s touhou žít aspoň tak, jak se dá, když už né tak, jak bych chtěl. Člověk s cejchem vraha, ač nikdy nikoho nezamordoval. Pitbull s psí loajalitou a vizí dokázat, že i tak zvaná bojová plemena chtějí pohladit stejně jako pražský krysařík. Don Quijote bojující s větrnými mlýny předsudků a pokrytectví a muž, který vám bez romantických představ řekne, jak to chodí v kriminále. Koneckonců na 18 let to byl můj „domov“.

Vítejte v realitě.